Nyitólap » Település » Hírek » Régió hírei

Álláshirdetések - Simándy József Általános Iskola és AMI

A Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

TESTNEVELÉS - BÁRMELY

MATEMATIKA - BÁRMELY

MAGYAR - BÁRMELY

TANÍTÓ

szakos kollégákat keres.

Pályázati feltételek:

• Főiskola, szakirányú végzettség
• Büntetlen előélet,
• Főiskolai szintű végzettség és tanítói szakképzettség a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény 98.§ (8) bekezdésében foglaltakat figyelembe véve.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• szakmai önéletrajz,
• végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolata,
• a pályázó nyilatkozata arra vonatkozólag, hogy pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2020. augusztus 24. napjától tölthető be.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információ a +36-28-470-390-es vagy a +36-30-295-2997-es telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Elektronikus úton az info@simandy.sulinet.hu e-mail címen keresztül

A Simándy József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola munkatársat keres

TAKARÍTÓ

munkakörbe.

A jogviszony: Határozatlan, teljes munkaidős

A munkavégzés helye: Simándy József Általános Iskola, 2143 Kistarcsa, Ifjúság tér 3.

Elvárások:

  • minimum általános iskola, elvégzett 8. osztály
  • megbízhatóság, fizikai teherbírás
  • pontos, precíz munkavégzés

A munkakör 2020. augusztus 24-től tölthető be.

Jelentkezni személyesen az iskola titkárságán vagy a 06-28-470-390-es telefonszámon vagy az info@simandy.sulinet.hu e-mail címen lehet.

Tetejére
Közösségi portál kapcsolat használatának engedélyezése